Wakeboarding

Vlek na vodní lyžovaní, Wakeboarding, Wakeskate, Kneeboarding, vše kousek od Kempu Ejpovice na břehu Ejpovického jezera. Více info a možnost rezervace zde: https://www.wakekempejpovice.com/

Cyklistika 

Areálem kempu prochází nově vybudovaná cyklostezka, vedoucí z bavorského Norimberku až do Prahy. Tato stezka je neustále dobudovávaná a vylepšována, tak, aby cyklisté co největší část trasy trávili v malebné přírodě, a ne na silnicích křižovaných motorovými vozidly. Podle své individuální kondice můžete naplánovat nejrůznější pěší nebo cyklistické výlety. V tomto směru vám nejlépe poradí obsluha kempu. Za navštívení stojí rozhodné klidné malebné okresní město Rokycany, zřícenina tvrze Radyně, zámek Kozel, poutní místo „Vršíček“ a v neposlední řadě také západočeská metropole Plzeň.

Rybolov

Ejpovické jezero i řeka Klabava patří do povodí Vltavy a jsou vyhlášenou rybářskou destinací. Vodní plocha zabírá takřka 44ha a hloubka dosahuje místy až padesáti metrů. Jedná se o mimo pstruhový revír, kde lze kromě klasických bílých ryb jako je cejn, plotice či jelec uvolit i krásné zlatavé kapry. Čím dál tím více rybářů se specializuje na lov dravých ryb, jejichž výskyt je ve zdejších vodách hojný. Nejen spatřit, ale i ulovit zde můžete trofejní sumce, štiky, candáty, okouny, boleny i úhoře.

Pokud máte zájem o rybaření, dokážeme vám zařídit povolenku k rybolovu. Mimoto nově také půjčujeme belly boaty.

Golf 

V blízkosti kempu se nachází Golf Park Plzeň Dýšina. Jeho chloubou je mistrovské technicky náročné 18jamkové hřiště, které je vkusně zasazeno do krásné okolní přírody. Součástí golfového areálu je klubovna, tréninkové plochy a zázemí pro hráče a hosty, tj. recepce, golf shop, restaurace s letní terasou, šatny se sprchami a toaletami, caddie room a parkoviště.

Autokemp Ejpovice
Ejpovice
337 01

Provozovatel:
RS Butov s.r.o.
IČO 06640915 DIČ CZ06640915
Brojova 2113/16
Plzeň
326 00

Přijímáme karty

Show More
  • Instagram
  • Facebook Sociální Icon

© 2019 by Tadeáš Bíman instagram:@_teddy_bim_

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now