Ubytování

Rádi Vás ubytujeme v jedné z našich 14 čtyřlůžkových chatek. Pokud preferujete spát ve vlastním, nabízíme možnost stanování či rozlehlou louku u vody pro vaše karavany. Aktuální ceník ubytování najdete zde.

Chatky

Naše útulné chatky se čtyřmi lůžky a teráskou s posezením nabízí pohodlí vašeho domova v prostředí malebné přírody. Chatky jsou vybaveny úložnými prostory, malým kuchyňským koutkem s varnou konvicí, a dle dostupnosti také malou lednicí. Chatky jsou čisté a prosvětlené. Vhodné pro víkendové i delší pobyty. 

chata-nova-4
chata-2_1
chata-nova-2
chata-6_1
chata-8_1
chata-nova-1
chata-10_1
chata-5_1
_DSC3903
1/1

Stanování

Stanové prostory potěší nejednoho milovníka přírody. Rozlehlá louka nad jezerem vám poskytne nejen komfort, ale i místo pro ničím nerušený odpočinek. Pro náročnější klienty nabízíme exkluzivní prostor na samém břehu Ejpovického jezera s výhledem na unikátní Ejpovické útesy. Tato část kempu disponuje ještě větším soukromím a přístupem rovnou do vody. Samozřejmostí po celém kempu je rovný, čistý a měkký povrch.

kemp0121
kemp0120
stany-2_1
1/1

Karavany

Pro návštěvníky s vlastními karavany nabízíme krásná parkovací místa na louce v blízkosti vodních sportů. Louka je velmi dobře přístupná a umožňuje tak návštěvu i s tím největším karavanem.

karavan-3_1
karavan-1_1
karavan-2_1
1/1