Ubytování

Rádi Vás ubytujeme v jedné z našich 14 čtyřlůžkových chatek. Pokud preferujete spát ve vlastním, nabízíme možnost stanování či rozlehlou louku u vody pro vaše karavany. Aktuální ceník ubytování najdete zde.

Chatky

Naše útulné chatky se čtyřmi lůžky a teráskou s posezením nabízí pohodlí vašeho domova v prostředí malebné přírody. Chatky jsou vybaveny úložnými prostory, malým kuchyňským koutkem s varnou konvicí, a dle dostupnosti také malou lednicí. Chatky jsou čisté a prosvětlené. Vhodné pro víkendové i delší pobyty. 

1/1

Stanování

Stanové prostory potěší nejednoho milovníka přírody. Rozlehlá louka nad jezerem vám poskytne nejen komfort, ale i místo pro ničím nerušený odpočinek. Pro náročnější klienty nabízíme exkluzivní prostor na samém břehu Ejpovického jezera s výhledem na unikátní Ejpovické útesy. Tato část kempu disponuje ještě větším soukromím a přístupem rovnou do vody. Samozřejmostí po celém kempu je rovný, čistý a měkký povrch.

1/1

Karavany

Pro návštěvníky s vlastními karavany nabízíme krásná parkovací místa na louce v blízkosti vodních sportů. Louka je velmi dobře přístupná a umožňuje tak návštěvu i s tím největším karavanem.

1/1

Autokemp Ejpovice
Ejpovice
337 01

Provozovatel:
RS Butov s.r.o.
IČO 06640915 DIČ CZ06640915
Brojova 2113/16
Plzeň
326 00

Přijímáme karty

Show More
  • Instagram
  • Facebook Sociální Icon

© 2019 by Tadeáš Bíman instagram:@_teddy_bim_

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now